Yükleniyor...

EN

Prensiplerimiz

Kalite: 

Kurt İnşaat Ailesi olarak içinde yer aldığımız her projede "Yaşam Kalitenizi Arttırmayı" temel hedef haline getirdik.

Mükemmellik: 

"Mükemmelliği Somutlaştıran" projelerimizle, içinde yer aldığımız her işin sizlerin hayatında özel yer edinmesi, mutlu anılarınıza ortak olması en temel gayemiz.

Sosyal Sorumluluk: 

Farklılıklara duyduğumuz saygıdan hareketle, herkesin, her türlü yaşam fırsatından ve ortamından eşit şekilde yararlanabilmesini amaç edinerek, tüm projelerimizde özel ihtiyaç sahibi bireyler için, yenilikçi çözümler üretmeyi ilke edindik.

 

Saygı: 

Tüm kültürlere, görüşlere ve fikirlere anlayışla, her zaman insanlara ve çevreye saygı ile, ilkelerimizden vazgeçmeden çalışmalarımıza sürdürüyoruz.

Şeffaflık: 

Müşteri, çalışan fark etmeksizin tüm paydaşlarımıza karşı şeffaf, adil samimi ve dürüst olmak Kurt İnşaat olarak temel prensibimizdir.

Yenilikçilik: 

Kurt İnşaat Ailesi olarak sürekli değişen teknolojileri yakından takip ederek, hayatınıza kolaylık sağlayacak yenilikleri sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz.

Uzmanlaşmak: 

Kaliteyi sürdürülebilir kılmak adına her zaman, alanında uzman paydaşlarla çalışırız.

Çevrecilik: 

Tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma duyarlı olmaya dikkat ederiz. Bu duyarlılık çerçevesinde çevrenin etkilenmemesi, kirlenmenin asgari oranda tutulması amacıyla doğal kaynakları optimum seviyede kullanırız.

Güven: 

Sektördeki 22. yılımızda, yolu bizimle kesişen herkesin, güvenini ve bize olan inancını sarsmamanın haklı gururunu taşıyoruz.

Başarı Odaklılık: 

Sürekli ve tutarlı "Başarı Odaklılık", şirketimizin iş dünyasındaki başarısı için en önemli unsurdur. Salt müşteri isteklerinin yerine getirilmesi yeterli değildir. Olası durumları öngörerek müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak şirketimizin temel prensibidir.